• Producen ogrodzeń panelowych
  • Producen ogrodzeń panelowych
  • Producen ogrodzeń panelowych
  • Producen ogrodzeń panelowych
  • Producen ogrodzeń panelowych
  • Producen ogrodzeń panelowych
  • Producen ogrodzeń panelowych

Oferta

Produkowane przez nas systemy ogrodzeń panelowych INDUSTRIAL i FORTE charakteryzują się dużą wytrzymałością i sztywnością, a także wysoką jakością wykonania. Do produkcji ogrodzeń stosujemy materiały najwyższej jakości, wykonane zgodnie z normami europejskimi.

Posiadają one zróżnicowane parametry techniczne umożliwiające optymalny dobór modelu ogrodzenia do określonego zastosowania i potrzeb klienta. Panele ogrodzeniowe wykonane są jako maty zgrzewane z pionowych i poziomych prętów o średnicy 4 mm, 5 mm, 6 mm i 8 mm w zależności od modelu.

Panele systemu INDUSTRIAL

Panele systemu INDUSTRIAL posiadają 2, 3 lub 4 poziome przetłoczenia usztywniające

Panele systemu FORT

Dla paneli FORTE funkcję tę spełniają dwa równoległe pręty o średnicy 6 lub 8 mm

Uzupełnieniem oferty ogrodzeń panelowych jest system prefabrykowanych podmurówek o wysokości 0,2m, 0,25m i 0,3m. W naszej ofercie znajdą Państwo także bramy i furtki. Polecamy bramy rozwierne i przesuwne (samonośne) wypełnione panelem lub profilem zamkniętym. 

Istotnym atutem naszych ogrodzeń jest znakomite zabezpieczenie antykorozyjne dzięki czemu nie wymagają one konserwacji i zachowują wygląd na długie lata. Wszystkie nasze wyroby podlegają procesowi cynkowania ogniowego w temp. 460 °C. Zachodzi wówczas na powierzchni cynkowanego elementu zjawisko dyfuzji, tzn. cynk i stal tworzą wspólną warstwę stopową. 
Cynkowanie wykonane jest zgodnie z normą EN ISO 1461. Cynkowanie ogniowe uznaje się za najlepszą metodę ochrony stali przed działaniem czynników atmosferycznych. 
Dodatkowo oferujemy również zabezpieczenie antykorozyjne w systemie DUPLEX polegające na nałożeniu na wcześniej odpowiednio przygotowaną powłokę cynkową warstwy lakieru proszkowego poliestrowego nakładanego metodą elektrostatyczną i wypalanego w temperaturze 180 °C.
 
 Produkowana gama systemów ogrodzeniowych znajduje bardzo szerokie zastosowanie:
 - obiekty produkcyjne, handlowe i magazynowe
 - obiekty sportowe, korty, boiska, place zabaw
 - parkingi i osiedla mieszkaniowe
 - posesje prywatne, działki rekreacyjne, parki, skwery i ogrody
 - tereny i obiekty wojskowe
 

Atutem naszej firmy jest indywidualne podejście do potrzeb klienta. Oprócz standardowych elementów ogrodzeniowych oferujemy także możliwość wykonania ogrodzenia i bram na żądany wymiar i zgodnie z przedstawioną dokumentacją techniczną.

FIRMA FISCHER
tel./fax (44) 710 17 07,
tel. kom. 519 369 291
e-mail: biuro@ogrodzeniafischer.com.pl